Pushbullet

Android ile PC Arasında Bildirim Ağı Kurma Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.2 MB
  • Version 12.1.10
  • Dil TR / EN
  • Firma Pushbullet Inc
Android telefonunuzda kullanabileceğiniz Pushbullet uygulaması sayesinde kendinize ya da arkadaşlarınıza push bildirimleri gönderebilirsiniz.

Android telefonunuzda kullanabileceğiniz Pushbullet uygulaması sayesinde kendinize ya da arkadaşlarınıza push bildirimleri gönderebilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Pushbullet ile arkadaşlarınızın bilgisayarına ya da telefonuna aklınıza gelebilecek hemen her şeyi kolay ve hızlı bir şekilde gönderebileceksiniz. Uygulama sayesinde bilgisayarınıza bağlantılar, resimler, dosyalar, kontrol listeleri, notlar, adresler gibi pek çok şeyi gönderebilirsiniz.

Bilgisayarınıza telefon üzerinden ya da telefonunuza bilgisayar üzerinden push bildirimleri göndermenizi sağlayan Pushbullet' i kullanabilmeniz için öncelikle uygulamayı Android telefonunuza indirmelisiniz. Sonrasında uygulamayı çalıştırarak Gmail hesabınıza ile uygulamaya login olmanız ve ardından uygulamanın sizi yönlendirdiği telefon ayarlarını yaptıktan sonra telefonunuzda Pushbullet' i kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Bu işlemleri başarı ile yaptıktan sonra telefonunuza link, not, web adresi, yapılacaklar listesi veya dosya yollayabilir, cep telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayarınız üzerinden eş zamanlı olarak da alabilirsiniz.

Uygulama ile bilgisayarınıza bildirim göndermek ya da bilgisayarınızda Android telefonunuza bildirim göndermek için Pushbullet' in Firefox veya Google Chrome için gerekli olan eklentilerini uygun olan web tarayıcısına yüklemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Pushbullet indir